Agenda

Neeltje Jans – Westkapelle

Zaterdag 18 Juli 2026, 08:00am - 05:00pm

Een tocht voor gevorderden.  Er wordt een hoog tempo gevaren, dus zorg ervoor dat je de nodige kilometers in je armen hebt zitten.

Afhankelijk van groepssamenstelling, het weer en het tempo proberen we Westkapelle te bereiken. Als dat niet lukt is een van de stranden in de buurt van Domburg een mooi alternatief.

Het wordt geen vroegertje vandaag. We komen uiterlijk 19:15 weer terug bij de auto’s op Neeltje Jans.

Verzamelplaats:  Neeltje Jans (Hoogh Plaetweg 1, 4354 RC Vrouwenpolder) Bij de frituurkraam naast de trailerhelling
Verzamelen om:  9:15 uur
Vertrek:  10:00 uur (aankomst rond 18:30 uur)
Vereiste ervaring: Zeevaardigheid en/of bekend staan bij de zee- en wadcommissie als een goed geoefende vaarder/vaarster.
Uitrusting: Zoals voor het examen zeevaardigheid + HELM + KARRETJE
Tocht leiding:   Loek van der Lans
Begeleider:  Maarten van Rossum
Opgave: bij Loek via email:
  uiterlijk donderdag 16 juli. Vergeet niet om jouw ervaring en telefoonnummer(s) te vermelden.
Bijzonderheden:   Hoogwater Vlissingen 05:32 en 17:53 uur

De tocht gaat niet door bij windkracht 6Bft. of meer. Raadpleeg de avond ervoor:knmi.nl/marifoonbericht

Lees vooraf de eisen die gesteld worden aan de deelname op deze  website.